Я обираю музичне оформлення «ComedyOrg — королі вечірок»

  Настрій на весіллі залежить, у першу чергу, від настрою молодят. Наступний за важливістю пункт – музика. Від неї залежить не

менше ніж від наречених. Тому, щоб полегшити життя молодятам і забезпечити гарний настрій присутніх на святі, хочеться дати кілька порад. Важливість вибору музики на весіллі можна розподілити на три пункти: Пункт перший – технічний Підготовка до весілля займає дуже багато часу, сил та енергії. І навіть найменші проблеми з технікою можуть звести нанівець всю підготовку. Завжди головним критерієм оцінки всього весілля — це чи «круто і весело», було на самому гулянні, чи навпаки. Тому технічне забезпечення — це те невелике, що є дуже помітним. Якщо щось не так з технікою, то це помітно та чутно одразу.
  Інший момент, на який треба звертати увагу — вигляд технічного забезпечення (щоб не було помітно ні кабелів, ні подовжувачів, які можуть зіпсувати інтер’єр та плутатись під ногами). Пункт другий – звукорежисер Звукорежисер — це музичний провідник всього вечора. Його завдання — за допомогою музики підкреслити яскраві, емоційні моменти на святі та створити унікальну атмосферу. Кожне дійство, що відбувається упродовж свята, повинно мати якісне озвучування. Такий професіоналізм я завжди відчуваю у роботі звукорежисерів «ComedyOrg Королі вечірок». Пункт третій – діджей Гулянка без запальних танців — це “відстій”. Зарядити людей для танців — важлива місія ведучого. І якщо діджей — не профі, і не може впіймати настрій публіки, то з ним я ніколи не візьмусь працювати на весіллі. Наші діджеї — це професіонали, в яких я впевнений на 100%, і з ними я готовий підкоряти будь-яку публіку! :)))
Назад ...

+38 095 926 96 91

comedyorg@gmail.com

X