Всім привіт!

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

“Мене звати Ігор і я ведучий…” — чудовий був би початок, якби ми сиділи в клубі анонімних ведучих, але Ви читаєте цей текст в інтернеті, тому спробую коротко описати свій досвід і підхід до роботи сухими словами.

 

Вже 10 років працюю в сфері івент. Встиг «засвітитись» на телепроектах «Ліга сміху» та «Чисто News», тут краще дивитись розділ ВІДЕО. Досконало володію українською та російською, маю досвід проведення англомовних подій, а токож проводив заходи з елементами угорської та чеської мов:)))
Крім рідного Закарпаття на моєму рахунку регулярні «бойові вильоти» до Львова та Києва. Хоча не оминаю увагою і ЄС — в моєму арсеналі є події в будапештському Four Seasons, польському ARLAMOW та інших європейських містах і закладах.

 

  • Untitled-4 Весілля у Польщі - Весільним трендом серпня 2015 виявились «весілля на виїзді». Ведучі з команди ComedyOrg за останній місяць неодноразово з «робочими візитами» відвідали Прагу та Будапешт, а мені 29-го серпня пощастило відпрацювати весілля у Польщі в мальовничому та розкішному готелі Arlamow куди всіх гостей люб’язно доправила фірма «Трайдент Хіт Ужгород». Фотограф буде довго обробляти фотки, тому викладаю фоткиRead More »
  • us-wedding Скільки коштує американське весілля? - Переклав для Вас дуже цікаву статтю з результатами дослідження середньої вартості американського весілля та тенденцій поведінки молодят. У дослідженні були опрацьовані дані близько 16000 весілль, що відбулись в Сполучених Штатах 2014-го року. Розпочнемо з найцікавішої статистики:   — Середня вартість весілля: $31,213 (без медового місяця) — Найдорожче місце, щоб одружитись: Манхетен, $76,328 середні витрати —Read More »
  • 2 Весільні ідеї 2015 -   Розпочинається весільний сезон 2015 і я вирішив скласти список оригінальних ідей та цікавих рішеннь для молодят, які хочуть здивувати і одночасно задіяти гостей на свому святі. Список я розбив на три розділи: «Локації» — це спеціально облаштовані зони, які діють і розважають гостей протягом всього свята. «Цікаві традиції» — це ідеї та рішення для тихRead More »
  • 9 Замість тисячі демо-відео…. - Обираючи ведучого люди часто дивляться фото та відео кандидатів. Це дійсно дуже важливо, але кого з молодят не запитай — «Яке, на Вашу думку, головне завдяння ведучого на святі?», найпопулярніша відповідь — «Розважати гостей!». Мене це дужо зацікавило і за останній рік я зібрав колекцію фотографій на яких мене нама. Там тільки реакція гостей наRead More »
  • midle (3) Весільний сезон 2014 - Нарешті фотографи опрацювали останні роботи 2014-го року і можна підводити фотопідсумки сезону. Напевно основний тренд — вишиванка)))
  • 2 Пісочна церемонія єднання -   Коли народжується дитина — вона отримує ім’я. Коли країна здобуває незалежність — вона отримує герб і прапор. Коли створюється компанія чи корпорація, в першу чергу — вона отримує логотип. Так само і нова родина, новостворена сім’я, повинна отримати свій символ. Молодята Сполучених Штатів Америки вже давно практикують таку гарну і невідому нам традицію —Read More »
  • 1iuY72NCl7A Підбірка селфі сезону 2014 - Селфі з трьома сотнями гостей, перше подружнє селфі прямо на розписі, селфі з вісьмома розлюченими дружбами…. Цікавий був сезон)
  • свадьба, прага, вена, будапешт Весілля у Львові - Тільки у Львові на весіллі можна зустріти кума Яроша. Тільки у Львові поки гості танцюють можна згасати в МакДоналдс за чізбургером для діджея. Тільки у Львові знімають ВЕЛЬОН. І напевно тільки у Львові можна на одному віесіллі реалізувати таку шалену кількість неординарних західних традицій, як ми це зробили з молодятами Віталієм та Іриною. Приємного переглядуRead More »
  • av234 Демо-відео - Перше, що питають у ведучого: «Ви вільні на цю дату?». Друге: «Яка вартість послуг?». Третє: «А можна подивитись відео?». Тепер можна)))) взломать wifi как взломать фейсбук описание как взломать фейсбук
  • WeddStats-ava 74% американцев хотели отменить свадьбу! - Еслы в пылу предсвадебной подготовки Вы иногда подумываете, что сошли с ума, возможно Вы не одиноки! Популярный американский сайт weddingpaperdivas.com провел очень нетривиальный опрос среди семейных пар. Знакомство с родителями, длительность помолвки, подход к подготовке свадьбы и наконец свадебное путешествие. Результаты этого опроса показались мне очень занимательными и я решил перевести инфографику с английского наRead More »

 

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

 
 

Наш репортаж для «Чисто News» канал «1+1»

Виступ на проекті Ліга сміху у Володимира Зеленського

Новий рік в готельому комплексі Solva

Назад ...

+38 095 926 96 91

comedyorg@gmail.com

X