ECO Wedding — новий напрямок у весільній індустрії

Здається, немає в світі жодної урочистої події, яка зрівняється з весіллям — народженням сім’ї, вінцем любові.

Весілля — це важлива подія, великий день у житті кожного. Нехай знаменний день стане святом не тільки для вас, але і для природи, частинкою якої є людина.

У багатьох країнах світу все більшу популярність здобувають еко-весілля.

 

i2013042910534483

 

Що таке еко-весілля?

Екологічне весілля — весілля, при проведенні і приготуванні якого (починаючи від запрошень, подарунків, одягу, посуду і закінчуючи миючими засобами) не завдається  шкода  навколишньому середовищу.

Більшість з нас важко уявляє, яким має бути справжнє  Еко весілля. Для багатьох таке весілля — звичайна вечірка з морквою і велосипедами.

Але це не зовсім так.

Найчастіше організатори таких весіль слідують за модою і бажанням виділитися. Разом з тим проведення урочистості покликане приносити не тільки радість, але і міняти екологічне сприйняття гостей свята.

Тема життя, зелені, природи, органіки.

Ззовні екологічне весілля трохи відрізняється від звичного всім нам. Ті ж гості, подарунки та обряди. Більше відрізняється наповнення: матеріали, продукти і технічні засоби.

Не зайвим буде згадати «вегетативний» стиль, який відрізняється натуральністю і природністю, елементів, яких нібито і не торкалася рука людини, тільки природа.

Щоправда, підготовка до такого весілля вимагає додаткових витрат, сил і часу, але вона того варте.

Назад ...

+38 095 926 96 91

comedyorg@gmail.com

X