Пісочна церемонія єднання

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Коли народжується дитина — вона отримує ім’я. Коли країна здобуває незалежність — вона отримує герб і прапор. Коли створюється компанія чи корпорація, в першу чергу — вона отримує логотип.

Так само і нова родина, новостворена сім’я, повинна отримати свій символ.

Молодята Сполучених Штатів Америки вже давно практикують таку гарну і невідому нам традицію — пісочну церемонію єднання. Церемонію, яка народилась на Гавайських островах. Церемонію, що символізує єднання двох людей, єднання двох родин, єднання… навіки. Результатом церемонії є свій власний унікальний сімейний символ. Спробую розповісти, як його створити…

Символом вічної єдності молодятам слугує пісок. Кожен з них обирає для себе колір, відтак ці два кольори стають основними кольорами символу єдності закоханих — прозорої скляної вази, що стоїть на столику для пісочної церемонії. Навколо неї стоять дві менших скляних ємності з кольорами, що обрали молодята. Довкола них стоять ще менші скляночки, які ми підготували для батьків, бабусь та дідусів — адже вони також є краплинками новоствореної сім’ї.

Першими до столику підходять молодята. Вони по черзі насипають свої кольори у вазу. А коли два кольори піску насипані у ємність — вже ніщо і ніколи не зможе їх розділити. Піщинки різних кольорів тісно туляться одна до одної, знаючи — навіть якщо вазу розбити, кольори вже не роз’єднати.

Потім, по черзі, до столику підходять найближчі родичі молодят — батьки, дідусі, бабусі, можливо брати, сестри, хресні батьки, або навіть найменші племіннички. Кожен з них обирає колір серед маленьких склянок із піском і насипає навий шар у вазу, додаючи свої побажання.

По завершенні — ми отримуємо неймовірно гарну вазу. Із безліччю шарів піску, кожен з яких символізує когось із близьких та їхні побажання. Всі ж разом, шари символізують вічну єдність нової родини. Всі разом, вони — той самий символ нової сім’ї, який буде нагадуванням того, що молодята поєднані назавжди.

 

Ритуал цей не є канонічним, насправді я вигадав його сам. Точніше — адаптував класичний американський формат до українських весільних традицій. В оригінальній церемонії пісок насипають тільки молодята. Багато разів, один за одним. Буває, що використовують багато кольорів. Взагалом, молодята самі повинні обрати формат і насолоджуватись солодкими моментами створення свого символу.

Всі необхідні дрібнички для пісочної церемонії єднання відтепер є на офісі “ComedyOrg — королі вечірок”.

Дзвоніть нашим дівчатам.

 

Назад ...

+38 095 926 96 91

comedyorg@gmail.com

X