Весільні традиції

Букет; підв’язки; щось блакитне щось нове : Ви коли-небудь на секунду задумувались, яка мета всіх цих глибоко вкорінених весільних традицій? Напевно, ні тому, що ви зайняті плануванням свого весілля. Але так як ми, весільні фанатики, які засипають з думками про шрифти на запрошеннях та справність мікрофонів, ми взяли на себе сміливість, докопатися до правди і знайти 10 фактів про весільні традиції.

something-blue-brides1

 

1. Обручки і весільні кільця носять на безіменному пальці лівої руки, бо колись вважалося, що вена в цьому пальці веде прямо до серця.
2. Королеві Вікторії приписують започаткування традиції білої весільної сукні як головної тенденції західного світу в 1840 році — до цього, наречена просто вдягала свою найкращу сукню.
3. Якщо ваші подружки нареченої менш ніж в захваті з приводу однаковості свої суконь, скажіть їм, що це на добру вдачу! Традиція однакових суконь дружок, бере початок ще з римських часів, коли люди вірили в злих духів що присутні на весіллі, для того щоб спробувати нагнати нещастя на нареченого і наречену. Подружки нареченої повинні були одягнутися так само та збентежити своїм виглядом злих духів щоб принести удачу в шлюбі молодим.
4. Аналогічне походження має і вельон (або ж фата іншими словами), наречена традиційно вдагає вельон, тому що стародавні греки і римляни вважали, що так вона буде захищена від злих духів.
5. Традиція нареченої вдягнути в день весілля «щось старе, щось нове, щось позичене, щось блакитне» походить від старого англійської приказки «something old, something new, something borrowed, something blue,». Щось старе символізує память про предків; нова річ — оптимізм на майбутнє; щось позичене символізує запозичення щастя; щось блакитне символ чистоти, любові і вірності.
6. Традиція весільного торта походить від стародавнього Риму, де гості розламували скибки хліба над головою нареченої заради родючості в хазяйстві.
7. Коли-небудь задумовувалися про походження виразу,»зв’язувати себе узами шлюбу»? У багатьох культурах по всьому світу — в тому числі кельтській, індуїстській і єгипетській — руки нареченого і нареченої буквально зв’язували разом, щоб продемонструвати прихильність пари один до одного і їх нові міцні сімейні зв’язки.
8. Якщо ви думали, що згадки про злих духів закінчились, то ось Вам ще одна. За традицією, наречений переносить наречену через поріг, щоб відважно захищати її від злих духів, які переховуються десь поруч.
9. Чому такі популярні червневі весілля.Це зовсім не нова річ. Римська богиня Юнона панує над шлюбом та пологів, звідси популярність червневих весіль ще в наших предків.
10. Медовий місяць не завжди так святкувався так розкішно. Стародавні скандинавські весільні пари «йшли у підпілля» після весілля, і члени сім’ї принесили їм чашку меду та вина протягом 30 днів — або ж одного повного місяця — звідси і термін «медовий місяць».

Назад ...

+38 095 926 96 91

comedyorg@gmail.com

X