Весільні додатки для телефонів

Торік відомий американський інтернет ресурс досліджував різні весілля, і виявилося, що при плануванні такої важливої події 91% наречених використовували свій телефон. Індустрія весільних додатків процвітає. До моменту написання цієї статті cкачають  більше 500 000  додатків користувачі по всьому світі. Весільні додатки допомагають надихнутися барвистими добірками, допоможуть правильно організувати урочистість, дозволяють вибрати кільця, подорожі на медовий місяць і, звичайно, сукня, при цьому ваш кишеньковий весільний розпорядник обійдеться вам зовсім безкоштовно або за невеликою ціною.

WEDDINGGAWKER

534cf519a82d7w350h530cr

 

Додаток містить десятки тисяч весільних фотографій. Якщо ви сумніваєтеся, в якому стилі зробити захід, додаток Weddinggawker обов’язково вам допоможе: з мільйона ідей ви виберете хоча б одну. Фотографіями зручно ділитися з друзями, а каталог оновлюється щодня.

Mr & Mrs

 


534cf71c0ec1dw350h530cr

Новий весільний додаток  ідеально підходить для самостійної підготовки до весілля, а запропоновані поради  тільки від найкращих  професіоналів  індустрії. Він замінить щоденник, планувальник, замітки, фінанси і навігацію. Тут же можна редагувати списки гостей і розподіляти по столах. А функція зворотного відліку до весілля обов’язково скрасить очікування.

 

Appy Couple

 

534cf7703add7w350h530cr

 

 

Стильне додаток Appy Couple візьме на себе функцію відправки електронних запрошень на весілля. Ваші гості зможуть швидко дізнатися всю інформацію про  підготовку урочистості. Після весілля гості зможуть самостійно додавати фотографії в загальну базу додатку, що дозволить спільними зусиллями створити онлайн  весільний альбом. До речі, гості, яким не вдасться бути присутнім на весіллі, зможуть спостерігати за подіями віддалено, переглядаючи постійно оновлюваний розділ з фотографіями від гостей на святі.

 

Wedding LookBook by The Knot

 

534cf7ad55fa0w350h530cr

 

 

Мабуть, — це один з найблільш зручних додатків для підбору весільних суконь. Легко і швидко можна визначитися з формою, ціновою категорією, брендом і навіть місцем покупки сукні вашої мрії.

 

Posing App

534cf7e773558w350h530cr

Цей додаток дозволить будь-який парі отримати красиві весільні фотографії. Додаток містить підказки, які дозволяють знайти найкращі   ідеї для спільної фотосесії. Додаток  містить не тільки ілюстрації, але й поради, яку позу краще прийняти для весільних знімків.
Зрозуміло, без весільного фотографа не обійтися, а от ваші гості або ви самі для Instagram обов’язково будете робити хоча б кілька кадрів на свій телеофн.

 

Назад ...

+38 095 926 96 91

comedyorg@gmail.com

X